Saski baloiaZabalarran Tabirako Zabalarra 06/07- Urreta Ibaizabal-Ibaizabal Eskola 11:30

                         Kanpoan  Tabirako Zabalarra 04/05 – Colegio Alemán 09:30

Futbol 5: Kanpoan  Nuestra Sra de Begoña-Santutxu- Zabalarra 05 12:00

                  Kanpoan  Lezama – Zabalarra 06

Futbol 7: Deskantsua

Partekatu

Izena emateko epea ZABALIK dago apirilaren 22 arte, ostirala.
Jarri ezazu X batekin aukeratutako jarduera (pdf-n dagoen dokumentoa jaitsi ahal duzue)

Eta GOGORATU:

• Zenbait jarduera beste ikastetxeekin batera osatzen dira eta beste batzuk gutxieneko parte hartzaileak behar dituzte, beraz oso inportantea da jakitea zer suposatzen duen izen ematearen erabakiak.
• Ia jarduera guztiak federatuak dira (multikirola izan ezik), honek esan nahi du ezinbestekoa dela entrenatzera
eta asteburuetan ospatzen diren txapelketetara joatearen konpromezua.
• Jarduerek ekipamendua ezezik hileko kostua dute, jardueraren arabera.
• Familien inplikazioa beharrezkoa eta oso garrantzitsua da jarduerek garapen egokia izateko
• Batzar bat egingo da egunak, orduak, taldeak eta abar zehazteko.
• Zalantzaren bat izanez gero pertsona hauekin jarri ahal zarete kontaktuan : Lorena (629025093) eta Egoitz (696812857)

001

Partekatu

Saski baloiaZabalarran Tabirako Zabalarra 04/05- Jesus María 04/05 10:00

                         Kanpoan Begoñazpi Ik – Tabirako Zabalarra 06/07 – 12:00

Futbol 5: Eskolan  Zabalarra 05- Indautxu eskola 12:00

Maristak  Zabalarra 06 – San Atonio-Santa Rita 10:30

Futbol 7: Tabiran   Zabalarra 04 – Markina-Artibai 10:15

Partekatu

Saski baloiaZabalarran 3×3 Tabirako Zabalarra -La Salle- 06/07 11:30

                         Kanpoan El Pilar Basket- Tabirako Zabalarra 04/05 – 13:00

Futbol 5: Kanpoan  Landako – Zabalarra 06- 10:00

Kanpoan Romo- Zabalarra 05 – 12:45

Futbol 7: Kanpoan  Aurrera K.E. – Zabalarra 04 11:00

 

Partekatu

Saski baloia: Zabalarran  3×3 Tabirako Zabalarra 06/07-Maristas Bilbao  11:00

Saski baloia: Kanpoan 5×5 Santa María 04/05-Tabirako Zabalarra 06/07. 9:00

Futbol 5:  Kanpoan  Fátima Alebin B-Zabalarra 05  10:30

Futbol 5: Kanpoan  Jesus Maria A-Zabalarra 06  10:30

Futbol 7: Kanpoan  Lekeitio eskola 04 A – Zabalarra 04 10:20

Partekatu

Saski-baloia: Gernikan 5*5: Barrutia 04/05-Tabirako Zabalarra 04/05. 09:30etan

Eskolan 3*3: Tabirako Zabalarra 06/07-Begoñazpi Ikastola. 11:30etan

Futbol 5 Matienan : Traña-Matiena Herri Eskola 5º-Zabalarra 05-  09:30etan

Futbol 5 Maristetan: Zabalarra 06 – San Antonio Santa Rita. 10:30etan

Futbol 7 Arripausuetan: Zabalarra 04- Markina Artibai Alebin B 17:45etan

Partekatu